Čistá voda je naší prioritou 

Od svého vzniku na začátku 90. let se věnujeme vodnímu hospodářství. Zabýváme se téměř všemi cestami, které voda urazí než se dostane k vám domů nebo do firmy. Od návrhu projektu, stavby, úpravy až po samotný provoz vodohospodářských zařízení. 

Naší hlavní činností jsou stavby i rekonstrukce čistíren odpadních vod. Umíme postavit malé biologické čistírny odpadních vod i velké mechanicko-biologické čistírny odpadních vod pro města a obce jakékoliv kapacity. Při stavbě či úpravě vodovodů plníme přísná kritéria pro dodání čisté a kvalitní vody do domácností. Fungujeme jako dodavatel celých stavebních celků, ale také provádíme sanace, rekonstrukce, přístavby, rozšíření a intenzifikace stávajících provozů.

Všechny naše činnosti se více či méně týkají jedné ze základních složek života – vody. Stejně jako voda propojuje kontinenty, obyvatelstvo a zvířata nebo všechny průmyslové i zemědělské oblasti na planetě, tak i naše činnost má vliv na regiony, ve kterých působíme, na obyvatele měst a vesnic i na jejich práci. Proto si vždy musíme počínat obzvlášť obezřetně a v rámci vodního hospodářství dbát na symbiózu mezi zákazníky, dodavateli, partnery, občany i organizacemi a také na společenskou odpovědnost naší firmy.

Naše projekty

Jsme součástí VINCI Construction CS, největší stavební skupiny u nás

70

let zkušeností

2000

projektů každý rok

4100

zaměstnanců

Tradice a odkaz, na který navazujeme, nás zavazují. Jsme hrdí nejen na své projekty, ale i na to, že jsme součástí největší stavební skupiny na území České republiky a Slovenska, VINCI Construction CS. Ta působí ve všech stavebních oblastech – od dopravního inženýrství po pozemní stavitelství. Buduje páteřní komunikace, železniční i tramvajové tratě, sportovní hřiště, městské komplexy nebo vodní díla, bytové domy, průmyslové haly, opravuje historické památky. VINCI Construction CS zaměstnává víc než 4000 lidí a každý rok dokončí na 2000 projektů.